Bizim için her müşterimiz özeldir

Nitelikli, deneyimli ve dinamik kadromuzla müşterilerimize Uluslarası Denetim Standartları, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) ve Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) düzenlemelerine uygun olarak Bağımsız Denetim, İç Denetim & İç Kontrol Sistemleri Danışmanlığı, Kurumsal Finans, Vergi & Revizyon ve Halka Arz konularında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin sunumunda mesleki etik ilkelere tam uyum ve mesleki bağımsızlık esastır. Maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde, müşterilerimizin ihtiyaçları tespit edilmekte ve bu ihtiyaçların giderilmesine dönük olarak uygun çözüm yolları üretilmektedir.

MGI Bağımsız Denetim, uygulama tecrübesi ve akademik kariyeri birleştiren uzman kadrosu ile yüksek kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst düzeye yükseltmek İçin mesleki alandaki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip etmektedir.

MGI Bağımsız Denetim, dünya pazarlarındaki globalleşme ile gelişen teknolojilere ayak uydurarak genişleyen Avrupa Birliği sürecine hızlı adapte olabilecek teknolojik alt yapıya ve insan gücüne sahiptir.

MGI Worldwide is a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide does not provide any services and its member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide nor any member firm accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. For more information visit www.mgiworld.com/legal.